Wij maken gebruik van cookies

Door gebruik te maken van onze website ga je akkoord met onze cookies. Voor meer informatie kun je kijken bij ons cookie- en privacybeleid.

Ik begrijp het

Steun onze club via de wijn- en bieractie van de heren- en damesselectie!

Steun onze club via de wijn- en bieractie van de heren- en damesselectie!

Dit jaar verzorgen de dames- en herenselectie van ZPC Het Ravijn een wijnactie. In samenwerking met onze sponsor, het Wijn & Whiskyhuis Nijverdal, hebben we een gevarieerde selectie van wijnen en bieren samengesteld. Een mooie variatie qua smaak, herkomst en prijs: bekijk snel onze wijn- en bierfolder! Met uw aankoop doet u niet alleen uzelf een plezier, maar ook onze vereniging. We hopen dat u er van gaat genieten! Onze wijnen zijn afkomstig van de volgende wijnhuizen:

  • Santiago 1541
  • Farina
  • Saleintein

Voor de bierliefhebbers hebben we ook een aantal mooie combinaties samengesteld. Er zijn drie pakketten (ongeveer 15 bieren):

  • Makkelijk & Bekend
  • Onbekend & Eens wat anders
  • Winterwonderland & Feestdagen

Download de folder: Wijn & Bierfolder ZPC Het Ravijn 2018

Bestellen?
De wijnen worden verkocht per doos (6 flessen) en de bieren per pakket (15 bieren). U kunt uw wijn- en/of bierkeuze doorgeven via [email protected] of via een speler of speelster van de selectieteams. Wilt u uw wijn- en/of biervoorraad op een later moment nogmaals aanvullen? Dan kunt u ons natuurlijk nogmaals benaderen.

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×