Wij maken gebruik van cookies

Door gebruik te maken van onze website ga je akkoord met onze cookies. Voor meer informatie kun je kijken bij ons cookie- en privacybeleid.

Ik begrijp het

In memoriam: Wim Moorlag

In memoriam: Wim Moorlag

In memoriam: Wim Moorlag

Vrijdag 14 juli bereikte ons het trieste bericht van het plotseling overlijden van onze clubgenoot Wim Moorlag. Velen van ons kennen Wim. Jarenlang was hij als speler, vrijwilliger en sponsor betrokken bij onze vereniging en als trotse vader was hij ook vaak op de tribune te vinden om zijn zoon aan te moedigen. Hij zorgde voor gezelligheid. Wim was ondernemer en had een delicatessenzaak. Hij liet velen met regelmaat genieten van een lekker stukje worst of kaas na afloop van een wedstrijd of tijdens andere activiteiten.

Wim was geliefd binnen de club en zijn aanwezigheid zullen wij enorm missen. Hij heeft veel betekend voor de club als vrijwilliger, supporter, sponsor, maar vooral als mens. Op veel te jonge leeftijd is hij ons ontvallen.

Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Machteld en zijn kinderen Tom en Sem, zijn familie en vrienden en wensen hen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies.

Bestuur Z&PC Het Ravijn

Leden Z&PC Het Ravijn

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×