Wij maken gebruik van cookies

Door gebruik te maken van onze website ga je akkoord met onze cookies. Voor meer informatie kun je kijken bij ons cookie- en privacybeleid.

Ik begrijp het

In memoriam: Cor de Jong

In memoriam: Cor de Jong

Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons erelid Cornelis de Jong. Hij heeft veel voor onze vereniging betekent als waterpolospeler van heren 1 en bestuurslid. Wij herinneren ons Cor als een gedreven lid met een enorm grote inzet. Zo heeft hij ook het synchroonzwemmen binnen onze vereniging geïntroduceerd.

Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en naasten. Wij wensen hen veel sterkte met dit verlies.

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×