Wij maken gebruik van cookies

Door gebruik te maken van onze website ga je akkoord met onze cookies. Voor meer informatie kun je kijken bij ons cookie- en privacybeleid.

Ik begrijp het

Bestuur volgt cursus Visie en Bestuur Brug8

Bestuur volgt cursus Visie en Bestuur Brug8

Zaterdag 4 november hebben Diane Scholing en Eelco Vermeij van ons bestuur deelgenomen aan de cursus “Besturen met een visie” in Zwolle. Tijdens deze dag werd nagedacht over de rol van bestuurders, wat “de stip aan de horizon” voor onze vereniging is en hoe je tot beleid komt om deze stip te bereiken. Ze hebben diverse handvatten gekregen om te komen tot een goed plan. Het was mooi om samen met diverse bestuurders van zwem- en/of poloverenigingen (en een aantal gymverenigingen) te discussiëren en van elkaar te leren.

Op zaterdag 11 november is onze voorzitter, Aico Kampman, naar een soortgelijke cursus “Visie en Bestuur” van Brug8 (in opdracht van de KNZB) geweest. Daarbij werd besproken hoe we de toekomst van Het Ravijn kunnen bepalen door middel van een goed beleidsplan én een duidelijke planning voor de komende 2 tot 5 jaar. Het bestuur gaat dit plan uitschrijven en voor iedereen visualiseren. Daarmee willen ze bereiken dat iedereen weet wat er gedaan wordt en waarom ze bepaalde acties doen. De komende weken en maanden krijgt het beleids-, communicatie,- en sponsorplan een update en zullen we goed kijken naar de coördinatie van vrijwilligers (welke belangrijk voor ons allemaal zijn). We zijn immers een vereniging, voor en met elkaar maken we de vereniging leuk en behalen we onze wensen en doelstellingen.

Middels Facebook, Twitter, onze website én onze nieuwsbrief zullen we jullie op de hoogte houden.

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×